Kuşburnu Marmelatı

830Gr - 400 Gr

Kuşburnu meyvesi bulaşıcı hastalıklara ve soğuk algınlığına karşı bedenin savunma sistemini güçlendirir. Genel halsizlik ve yorgunluklara karşı etkilidir.Kuşburnu meyvesi bulaşıcı hastalıklara ve soğuk algınlığına karşı bedenin savunma sistemini güçlendirir. Genel halsizlik ve yorgunluklara karşı etkilidir.

Besleyici ve güçlendirici hafif müshil, idrar söktürücü özelliği ile kabızlık ve safra kesesi, böbrek ve meshane rahatsızlıklarında rahatlama sağlayan kuşburnu meyvesi ayrıca çok etkili bir C Vitamini deposudur.

Kuşburnunun güçlü bir antioksidan kaynağıdır. Bu etkisi deneysel araştırmalarda tespit edilmiştir. C vitamini açısından en zengin bitkilerden biri kuşburnudur. • Kuşburnu iltihaplı hastalıklarda da yararlıdır. Eklem hastalığı olan eklem kireçlenmesi ve romatizma ağrılarının giderilmesindeki faydaları klinik araştırmalarda tespit edilmiştir. • Kuşburnu bitkisi soğuk algınlığı, grip ve nezleye karşı bağışıklık sistemini destekler. İçeriğindeki C vitamini sayesinde soğuk algınlığına karşı koruyucu etki gösterir. Gribal enfeksiyonlara yakalanmamak için günde 3 tatlı kaşığı kuşburnu marmelat yenilebilir. • Doktor Kaj Winter tarafından yapılan araştırmalarda kuşburnunun eklem ağrıları olanlarda tedaviyi desteklediği belirlenmiştir. Kuşburnunun kabuk ve çekirdeğinde yer alan bir maddenin iltihabi reaksiyonu engellediğine dair tespitler yapılmıştır. • Kuşburnunun iltihap giderici ve ağrı kesici bileşenleri suda çözünmediğinden eklem romatizmasına karşı kuşburnu çayı etkili değildir. Eklem romatizmalarına karşı kuşburnu marmelatı kullanılmalıdır.

 

Kuşburnu

 

 

 

Copyright ©2014 Ünkuş Gıda İmalat. MERZİFON